top of page

Mane Mob Group

Public·50 members
Josiah Flores
Josiah Flores

Kelime Oyunu: İnternetsiz Oynayabileceğiniz Ücretsiz ve Zorlu Oyun


Sitemizin yazılım ve grafiker ekibi tarafından geliştirilen İngilizce Bulmaca uygulaması ile Türkçe açıklamaları verilen sözcüklerin İngilizce karşılıklarını bulmaya çalışıyorsunuz. Bu uygulamada İngilizce sözcük bilginizi test ediyorsunuz. WOW ve Word Connect gibi uygulamalar tüm dünyada mobil marketlerden milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Kategorimizde bu uygulamalar ücretsiz ve bedava olarak ziyaretçilerimize sunulmuştur. Uygulamaların hemen hemen hepsi kullanıcıların eğitim seviyelerini arttırmaya yöneliktir. Özellikle bir RekorOyun.com uygulaması olan İngilizce Bulmaca oyunu seviyelere ayrılmıştır. Bu uygulamada sözcükler ilk okul düzeyinden başlayıp ileri seviye İngilizce'ye kadar devam etmektedir. Kategorimizi ziyaret eden kullanıcılar kelime oyunları oynarken hem güzel vakit geçirip hemde kendilerini geliştirebililirler.
kelime oyunuBir önceki kelimenin son harfiyle başlayan olabildiğince uzun bir kelime yazın ve harf sayısına göre bir skor kazanın. Sıralama sistemiyle sunucudaki diğer oyuncularla kendinizi kıyaslayabilirsiniz. Oyun siz bir komutla oyunu bitirmedikçe veya bir kazanma skoru / kelime limiti ayarlamadıkça sonlanmaz ve istediğiniz kadar kişi oyuna katılabilir.


İsterseniz bir kazanma skoru veya kelime limiti ayarlayarak oyunu süreli ve kazananı olan bir etkinliğe çevirin. Kazanma rolü özelliği ile kazanan oyuncuları istediğiniz şekilde ödüllendirin.


Kelime Bulucu neden gereklidir? Belirli harflerle yazılabilecek Türkçe kelimeleri bulmak için kelime makinesini kullanabilirsiniz. Jokerli kelime bulucu ile bilmediğiniz harfler için de arama yapabilirsiniz. Yazımında ihtilaf bulunan kelimelerde kelime makinesinin kullanmanız mümkündür. Harfkolikler için hazırlanan bu uygulamayı Türkçe imla klavuzu olarak, anagram aracı olarak kullanabilirsiniz.


Konuşmak sesli düşünmektir. Düşünmek ise sessiz konuşmak. Kelimeleriniz ne kadar güçlü ve çeşitli olursa düşünme gücünüz ve daha da ötesinde düşündüklerinizi aktarma yetiniz o derece güçlü olacaktır. Bu uygulama yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olacaktır.


Kelime bulmak hali hazırda oldukça zor bir iş. Harflerden kelime oluşturma, kelime arama, her kelime için farklı sesler ve kombinasyonlar üretmek oldukça zor. Bir dili sıfırdan oluşturduğunuzu düşünün. Yüzlerce kelime bulmanız gerekecek.


Hal böyle olunca kelime türetmek şart oluyor. Harflerden kelime türetme aslında çoğu zaman yanlış bir kullanım olarak karşımıza çıkıyor. Türkçe'de kelime türetme denilince akla gelen kelimelerin sonuna yapım ekleri getirilerek yeni kelimelerin oluşturulması gelmektedir. Karmaşık harflerden kelime oluşturma işlemi ise anagram çözme olarak isimlendirilmektedir.


Kelime savaşı uygulamasına giremiyorum bağlantı hatası yazıyor hep yardımcı olursanız sevinirim. Düne kadar bir sıkıntı yoktu bugün giriş yapamıyorum sorun giderilirse çok memnun olurum Mynet. E posta adresinize de sorunumu ilettim. Seviyorum oyunu düzelsin lütfen


-Mynet Kelime savaşı oyununu indirdim ama oyuna giriş yapamıyorum, açılmıyor. "bağlantı kurulamadı" hatası alıyorum mobil verimi kontrol ettim sorun yok nasıl düzeltebilirim. Bir an önce geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.


Kelime oyunu oyna - play word game


Kelime oyunu indir - download word game


Kelime oyunu cevapları - word game answers


Kelime oyunu nasıl oynanır - how to play word game


Kelime oyunu hileleri - word game cheats


Kelime oyunu rekor - word game record


Kelime oyunu canlı izle - watch word game live


Kelime oyunu yarışmacıları - word game contestants


Kelime oyunu soruları - word game questions


Kelime oyunu kategorileri - word game categories


Kelime oyunu online - word game online


Kelime oyunu uygulaması - word game app


Kelime oyunu puan tablosu - word game score table


Kelime oyunu ipucu - word game clue


Kelime oyunu yorumları - word game reviews


Kelime oyunu seviyeleri - word game levels


Kelime oyunu sunucusu - word game host


Kelime oyunu kuralları - word game rules


Kelime oyunu stratejileri - word game strategies


Kelime oyunu eğlenceli mi - is word game fun


Kelime oyunu zor mu - is word game hard


Kelime oyunu kelime haznesi - word game vocabulary


Kelime oyunu beyin egzersizi - word game brain exercise


Kelime oyunu tüyoları - word game tips


Kelime oyunu güncellemeleri - word game updates


Kelime oyunu modları - word game modes


Kelime oyunu bonus kelimeleri - word game bonus words


Kelime oyunu harf sayısı - word game letter count


Kelime oyunu en iyi skorlar - word game best scores


Kelime oyunu arkadaşlarla - word game with friends


Kelime oyunu çocuklar için - word game for kids


Kelime oyunu yetişkinler için - word game for adults


Kelime oyunu eğitici mi - is word game educational


Kelime oyunu bağımlılık yapar mı - does word game make you addicted


Kelime oyunu reklamsız - word game without ads


Kelime oyunu premium üyelik - word game premium membership


Kelime oyunu ödülleri - word game prizes


Kelime oyunu turnuvaları - word game tournaments


Kelime oyunu şampiyonları - word game champions


Kelime oyunu istatistikleri - word game statistics


Kelime oyunu geliştiricisi - word game developer


Kelime oyunu destek hattı - word game support line


Kelime oyunu geri bildirimleri - word game feedbacks


Kelime oyunu sosyal medya hesapları - word game social media accounts


Kelime oyunu haberleri - word game news


Kelime oyunu videoları - word game videos


Kelime oyunu resimleri - word game pictures


Kelime oyunu esprileri - word game jokes


-Mynet Kelime savaşı oyununu indirdim ama oyuna giriş yapamıyorum, açılmıyor. "bağlantı kurulamadı" hatası alıyorum mobil verimi kontrol ettim sorun yok nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bir an önce geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.


Mynet Kelime Savaşı oyununu indirdim fakat oyuna giriş yapamıyorum. Bağlantı kurulamadı hatası alıyorum. Bu hatayı neden verdiğini bilmiyorum. Bu hatanın çözümü için yardımcı olursanız sevinirim. Bu sorunun çözüme kavuşturulmasını temenni ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.


Mynet mobil kelime savaşı oyununa Mobil paketle oyuna giremiyorum ama Wi-Fi ile girebiliyorum... Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz. Mynet'in bir başka oyunlarında da bu sorun var. Lütfen yardımcı olur musunuz? 101 Okey Plus'ta ve benzeri Mynet oyunlarında da bu sorun var yardımcı olursanız sev...


Mynet kelime savaşı oyununagiremiyorum.Birden oyundan attı giriş yapamıyorum hiçbir türlü. Girmeyi deneyince login failed diye bir mesaj çıkıyor. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz. Mynet'in bir başka oyunlarında da bu sorun var. Mynet oyunlarında da bu sorun var yardımcı olursanız sevinirim.


Mynet mobil kelime savaşı oyununa Wi-Fi ile giremiyorum...Birden oyundan attı giriş yapamıyorum hiçbir türlü Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz. Mynet'in bir başka oyunlarında da bu sorun var. Mynet oyunlarında da bu sorun var yardımcı olursanız sevinirim.


Kelime savaşı oyunum girince bağlantı hatası diyor hücresel veriyle kendi internetimle giriyorum bağlantı hatası diyor aynı sorunu Wi-Fi ile bağlandığımda da yaşıyorum. İnternet olduğu halde bağlantı hatası dediği için oyuna giremiyorum. En kısa zamanda düzeltilmesini talep ediyorum


Merhaba ben Mynet kelime savaşı oyununa giriyorum ama girdikten 5 6 saniye sonra oyundan atıyor sebebi nedir? Uygulamayı sil yükle yaptım verileri sildim önbellek falan her şey yaptım işe yaramıyor telefonumdan kaynaklı değil bence çözümü var mıdır acil cevap bekliyorum


Mynet oyunu olan Kelime Savaşına Facebook ile bağlanamıyorum. Uygulama geliştirme modunda gibi şeyler çıkıyor. Karşımda keyifle oynadığım oyuna giremiyorum o kadar emek verdiğim hesabım gitti bana hemen yardımcı olmanızı rica ediyorum. En kısa zamanda lütfen


Mynet kelime savaşı oyununa Wi-Fi ile giremiyorum. Başka Wi-Fi ler ile de giremiyorum ama mobil veri ile giriyorum eski telefonumla sorunsuz oynuyordum telefonu değiştirdim bu sorunla karşılaştım oyuna girer girmez hiçbir şey demeden atıyor lütfen yardım ediniz


Kelime savaşı adlı oyunu oynarken Facebook hesabımla giriş yapamıyorum. Ne yaparsam yapayım bu hatayı veriyor;Hesap güvenliğin için gömülü bir tarayıcıdan Facebook'a giriş yapmak devre dışıdır. Giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin.Ve ayrıca oyuna Wi-Fi açıkken...


Kelime savaşını mobil verimi kullanarak oynayabiliyorum fakat mobil verimi kullanmazken WiFi ile oynarken kelime savaşı beni sürekli olarak oyundan atıyor. Bu yüzden WiFi ile kelime savaşı oyununu oynayamıyorum. Ayrıca reklam izleyerek enerji veya altın almaya çalıştığımda reklam bulunamadı uyarısı ...


Kelime savaşı oyunum girince bağlantı hatası diyor internetim açık ve 15 GB var neden açmıyor şimdiden teşekkür ederim. En kısa sürede halledebilirseniz sevinirim Wi-Fi'de de aynı sorunla karşılaştım arkadaşımın telefonunda sıkıntı yapmadı.


8.sınıf öğrencilerimiz İnkılap Tarihi dersinde Kurtuluş Savaşı konusunu kelime oyunu etkinliği ile işlediler. Hangi olayların hangi cephelerde gerçekleştiğini cephelere yerleştirerek öğrendiler.


Kurumdan yapılan açıklamaya göre, TRT, yeni kelime oyunu 'Piri: Kelime Macerası'nı kullanıma sundu. Klasik çengel bulmaca, sudoku ve bilmece oyunlarına yeni bir bakış kazandıracak mobil uygulama, her yaştan kullanıcının keyifle oynayıp eğlenebilmesi için tasarlandı.


Oyuncuların yeni kelime öğrenerek zihin pratiği yapmasını sağlayan uygulama, kullanıcıların telefon başındaki zamanlarını hem eğlenceli hem de kendilerine faydalı bir şekilde geçirmeleri için bir seçenek sunuyor.


'Piri: Kelime Macerası', tüm hikâyeyi, İngilizcesini geliştirmek isteyen kullanıcılar için dil seçeneği de sunuyor. Her bölümde çıkan birbirinden farklı kelimelerle kullanıcılar hem bildiklerini tekrar ederken yeni kelimler öğreniyor.


Kelime oyunları belki de tarihi en eskiye dayanan oyunlardan birisi olabilir. Aynı zamanda çok eğlenceli olan bu tarz oyunları her yaştan insan severek oynayabiliyor. Tabu, Scrabble gibi masa oyunları haline de gelmiş olan bu kelime oyunlarıyla boş vakitlerinizi değerlendirirken hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebiliyorsunuz.


Aynı zamanda kelime oyunları mobil cihazlarda oynamak için en ideal oyun tarzlarından bir tanesi. Küçük ekranda aksiyon oyunlarını oynamak ne kadar zorsa sözcük oyunlarını oynamak da o kadar kolay çünkü genellikle oyunlarda tek yapmanız gereken harflere tıklamak ya da bir yerlere taşımak oluyor.


Son zamanların en popüler oyunu olan Worlde'da her gün bir kelime soruluyor. Oyunun İngilizce versiyonunun yanı sıra Türkçe sürümü de mevcut. Sorulan sorular beş harften oluşuyor. Bu sebepten ötürü tahmin edeceğiniz kelimelerin beş harfli olması gerekiyor.


Kelimeleri doğru tahmin edebilmek için toplamda altı hakkınız bulunuyor. Kelime tahminlerinde sarı ve yeşil renkli ipuçları mevcut. Örneğin bir kelime yazdınız. Yazdığınız kelimenin içerisindeki a harfi yeşil renkli, b harfi ise sarı renge sahip. Bu, a harfinin doğru yerde olduğunu, b harfinin ise yanlış yerde olduğunu gösterir.


Gri renk ise kelimede o harflerin olmadığını gözler önüne serer. Yeşil, sarı ve gri renk ipuçları doğru kelimeyi bulabilmenize yardımcı oluyor. Eğer kelimeyi ipucu olmadan bulmak istiyorsanız ayarlardan kapatabilmeniz mümkün.


Scrabble oyununun Türkçe versiyonu diyebileceğimiz Kelimelik'te diğer oyuncular ile mücadele edebilirsiniz. Rakibiniz bir hamle yaptıktan sonra kelimede yer alan herhangi bir harfi kullanarak yeni bir kelime türetmeye çalışıyorsunuz. Bunun için size çeşitli harfler veriliyor.


Oyuncuların keyifli zaman geçirebilmesine imkân tanıyan Wordscapes isimli yapımda daire içerisinde yer alan harfleri kullanarak anlamlı kelimeler türetmeye çalışıyorsunuz. Bunun için harflere basılı tutup sürüklemeniz yeterlidir. Oyunda çok fazla sayıda seviye bulunuyor. Böylelikle kelime bilginizi arttırabilirsiniz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
bottom of page